شرایط مورد نیاز اتومبیل اجاره ای و محدودیت های محدود

اجاره مورد نیاز سن بدون در نظر گرفتن مکانی که می خواهید سفر کنید ، پیش نیازها و محدودیت های اجاره سن وسیله نقلیه ممکن است بر هزینه رزرو وسیله نقلیه شما تأثیر بگذارد. این امر به ویژه برای کسانی که امیدوار به اجاره وسیله نقلیه زیر 25 سال هستند معتبر است به این دلیل که ارائه دهندگان کرایه اجاره ، تعداد سن اجاره خودرو را محدود یا محدود به یک روز اضافی با هزینه روز می دانند که به عنوان راننده جوان شارژ اضافی می باشد. این نقاط شکست سن بسته به شرایط مکانی و کجاست که می خواهید وسیله نقلیه خود را اجاره کنید متفاوت خواهد بود ، بنابراین ایده آل است که خود را آموزش دیده و مسئول تمام هزینه های اجاره وسیله نقلیه خود را در این نزدیکی بدانید.

چگونه می توانید ماشین اجاره اتومبیل در اروپا را اجاره کنید

در بسیاری از کشورها ، رانندگان با سن سالگی امکان رزرو وسیله نقلیه اجاره ای را دارند (نمودار زیر را ببینید). ارائه دهندگان اجاره اگرچه مشتاق اجاره وسایل نقلیه به افراد بزرگسالی هستند ، این امر احتمالاً با هزینه های اجاره اضافی و محدودیت های خاصی در مورد بازو های اجاره ای همراه خواهد بود. با بیش از 60 سال تجربه در صنعت ، Auto Europe اتوبوس های اجاره ای را برای همه سفرهای مسافرتی خود رزرو کرده است. در صورتی که جوان تر از 25 سال هستید ، داده های نادرستی را در مورد آنچه در فروشگاه می گویید پیدا کنید.

 

یک ضرورت سن معمولی برای کرایه کمتر عادی ، حد اکثر سنی است که یک بار در حالی رانندگان ارشد فصلی را از اجاره وسیله نقلیه باز می دارد. این نقاط قطع به طور معمول بر رانندگان 75 سال تأثیر می گذارد ، اما ارائه دهندگان کرایه منفرد تنها می توانند این ضرورت ها و محدودیت های مربوط به سن اجاره خودرو را در دور خودشان تنظیم کنند. خبر برجسته برای ساکنان ارشد این است که این اصول در اکثر کشورهای اروپایی قابل توجه است ، اما هنوز هم در هر صورت بهتر است که درباره محدودیتهای سنی احتمالی بدانید که می تواند در سفر شما به خارج از کشور تأثیر بگذارد!

فاکتورهای مورد نیاز سن اتومبیل اجاره ای

ضروریات سن وسیله نقلیه اجاره آزادانه برطرف می شود.

اجاره وسایل نقلیه برای افراد چند ساله قابل تصور است و علی رغم اینکه سن قانونی رانندگی پایه در اکثر کشورهای اروپایی از سال جوان تر است ، هر سازمان جداگانه اجاره وسیله نقلیه می تواند انتخاب کند که چه کسی اجاره یا اجاره آن را نمی دهد و می تواند خود را تعیین کند. دستورالعمل ها و محدودیت ها.

محدودیت سن اجاره خودرو به شرایط و شرایط ملتی که در آن اجاره کرده اید بستگی دارد.

محدودیتهای اصلی سن اجاره وسیله نقلیه که باعث نگرانی شما خواهد شد ، در شرایط و ضوابط توافق مستأجر شما مشخص می شود ، با این حال قوانین ملی حتی اکنون نیز از شانس خاموش برنامه ریزی شده برای رفتن به کشورهای مختلف استفاده می کنند. در صورت برنامه ریزی برای رانندگی یک وسیله نقلیه اجاره ای در سطح جهان ، به طور مداوم حتماً به قوانین رانندگی در هر کشوری که قصد بازدید از آن را دارید توجه کنید و قبل از آن به Auto Europe اطلاع دهید.

رانندگان جوان هزینه های اضافی توسط ارائه دهندگان اجاره و در محل پرداخت می شوند.

به شرطی که سن شما انتظار دارد هزینه اضافی را طبق شرایط و شرایط قرارداد اجاره وسیله نقلیه خود بپردازید ، مبلغ اضافی را برای نرخ پیش پرداخت شما با Auto Europe به خاطر نمی آورید و باید در محل اجاره بها پرداخت شود. منطقه را هنگامی که وسیله نقلیه خود را می گیرید.

محدودیت های سنی وسایل نقلیه اجاره ممکن است انتظار داشته باشد که از شما محافظت کند.

به شرط اینکه شما راننده ارشد یا جوان راننده تری باشید ، به خصوص آنهایی که مایل به اجاره وسیله نقلیه زیر 21 سال هستند ، ممکن است شما بخواهید بجای تسویه حساب در یک نرخ اساسی یا استفاده از محافظت از کارت شارژ ، نرخ جامع خریداری کنید.

پیش نیازهای اجاره خودرو ممکن است شما را از اجاره وسایل نقلیه خاص محدود کند.

تعداد بسیاری از سازمان های اجاره ای محدوده سنی بالاتری را برای ادعای شهرت و وسایل نقلیه غواص تعیین می کنند. وسایل نقلیه در اقتصاد و کلاس های به حداقل رسیده به طور مداوم کمترین محدودیت های مربوط به سن را دارند.

اجاره ماشین در کیش مثل اجاره ماشین در تمامی دنیا قوانین خاصی دارد

اجاره نمودار اتومبیل

برای جمع آوری برخی از اطلاعات خرابکار در مورد اجاره محدوده سنی وسیله نقلیه برای کشور مورد نظر برای بازدید ، از نمودار موجود در زیر استفاده کنید. به یاد بیاورید که قوانین ممکن است در منطقه و ارائه دهنده کرایه ای که انتخاب می کنید تغییر کند ، اما شرایط و ضوابط صریح به طور مداوم در قرارداد اجاره دهنده وسیله نقلیه شما ثبت خواهد شد.

هاپ به: فرانسه | آلمان | ایرلند | ایتالیا | اسپانیا | انگلستان

کرایه اتومبیل کشور Min./Max. شرایط مجاز اجاره اتومبیل سن

اتریش / هیچ یک محدوده سنی کرایه وسایل نقلیه در اتریش به طور کلی قابل تکرار است ، بدون حداکثر قانع کننده و پایگاه حدود -19 سال. هزینه های اضافی راننده جوان ، در هر صورت ، می تواند هر روز با تکیه بر ارائه دهنده ، از 6 - 15 یورو به طور خارق العاده نوسان کند.

اجاره ماشین در کیش

بلژیک 19 / هیچ محدودیتی برای اجاره وسایل نقلیه بلژیک وجود ندارد ، می تواند نوسان داشته باشد ، مومات خاص آن 19 و سایر موارد حتی 23 است. هیچ نقطه ضعف شدید وجود ندارد ، اما هزینه های راننده زیر 25 سال در بلژیک متفاوت است دامنه 15 - 30 هر روز.

بلغارستان 21/70 مدت اجاره وسایل نقلیه در بلغارستان سخت تر از کشور های مختلف است ، با بیشتر ارائه دهندگان نیاز به سن پایه دارند.

 

کرواسی /70 اجاره وسایل نقلیه اجاره کرواسی برای رانندگان بیش از 70 سال و کمتر از سال محدود می کند. هزینه های رانندگان زیر 25 سال به طرز باورنکردنی تغییر می کند ، از 6 تا 30 یورو هر روز با تکیه بر ارائه دهنده ، و این هزینه های اضافی در صورت اجازه ، بیش از 70 راننده نیز اعمال می شود.

جمهوری چک 19 / هیچ یک از محدودیت های سنی وسایل نقلیه اجاره جمهوری چک واقعاً عادی است و بیشترین سن و سن پایه آنها 19-21 نیست. رانندگان زیر 25 سال هر روز هزینه‌ی اضافی در حدود 15 یورو را برای راننده جوان به ارمغان می آورند.

دانمارک 21 / هیچ کدام حداقل سن اجاره اتومبیل در دانمارک تا حدودی بالاتر از حد استاندارد 21 نیست ، و تعدادی از ارائه دهندگان می توانند سن پایه 23 سال را داشته باشند. بزرگترین محدودیت سنی وجود ندارد با این وجود هر راننده زیر 25 سال باید 100-125 اضافی بپردازد. DKK هر روز

فنلاند 20/97 اجاره وسایل نقلیه سن اجاره در فنلاند معمولاً رانندگان زیر 21 سال یا بیشتر از 97 سال را محدود می کند. در بیشتر اوقات ، هیچ هزینه اضافی برای راننده در جایی در محدوده 21 و 24 وجود نخواهد داشت ، با این وجود چند ارائه دهندگان به 20 سال جوان اجازه می دهند تا رانندگان را بپردازند و روزانه در حدود 25 یورو برای هر کسی زیر 25 سال هزینه می کنند.

France / سن کرایه اتومبیل در فرانسه حداقل سال نیست ، با این وجود تعدادی از ارائه دهندگان ممکن است پایگاه خود را در 21-23 تعیین کنند. بیشترین محدودیت سنی وجود ندارد ، اما هزینه های اضافی برای رانندگان جوان در فرانسه گران است و هر روز در حدود 30 یورو - 40 یورو است.

آلمان / هیچ یک از اجزای مورد نیاز آلمان در اجاره آلمان تغییر نکرده و اگرچه بیشتر مومات آنها یا 19 سال است ، تعدادی از ارائه دهندگان محدوده سنی خود را در 21 سال تعیین می کنند. از 10 - 20 هر روز.

محدودیت سنی وسایل نقلیه در یونان 21/75 محدودیت های سنی وسایل نقلیه در یونان ، هر کسی را زیر 21 سال و در حال حاضر و دوباره بیش از 75 اجاره وسیله نقلیه محدود می کند. هزینه های اضافی راننده جوان برای مستاجران زیر 25 سال هر روز حدود 15 یورو خواهد بود.

مجارستان 21/85 نقطه اجاره وسایل نقلیه مجارستان اکنون بارها و بارها مبلغ 10 یورو - 15 یورو برای رانندگان زیر 25 سال یا بیشتر از 75 سال ایجاد می کند. ارائه دهندگان به هیچ کس زیر 21 سال اجاره نمی دهند و اکنون و دوباره هر کسی که بیش از 85 سال است تثبیت شده است.

ایرلند 21/75 ضروریات وسایل نقلیه اجاره ایرلند بیشتر از بسیاری از کشورهای مختلف دقیق تر است. بدون شک سن پایه مجاز 21 سال است ، اما بیشتر ارائه دهندگان نیاز به حداقل 23 سال دارند و بسیاری از آنها بیش از 75 سال به کسی اجاره نخواهند داد. در صورت احتمال مجاز بودن راننده زیر 25 سال ، احتمالاً وجود دارد. هزینه اضافی اضافی (هر روز حدود 30 یورو) ، و رانندگان بیش از 75 مورد موظف هستند تأیید کنند که سالم هستند و در 5 سال گذشته با هیچگونه مشکلی درگیر نشده اند.

ایتالیا / هیچ یک محدودیت سنی وسایل نقلیه اجاره در ایتالیا به طور معمول حداقل سال است ، اما چند ارائه دهنده آن به هیچ کس زیر 21 سال اجاره نمی دهند. هنوز محدودیت های شدیدترین سن وجود ندارد ، اما هنوز هیچ راننده ای زیر 24 سال به طور معمول نیاز به پرداخت ندارد. هر روز 20 یورو اضافی

هلند 21 / محدودیتهای سنی وسایل نقلیه اجاره در هلند توسط ارائه دهنده تغییر گسترده خواهد کرد. برخی یا به رانندگان 21 سال و بالاتر بدون هزینه و یا هر بار در حدود 15 یورو برای رانندگان 21-25 اجازه می دهند ، و برخی دیگر حداقل 23 عدد با انرژی تا 30 یورو در روز برای هر کسی زیر 25 سال دارند.

نروژ 19 / هیچ یک از موارد ضروری سن اجاره نروژ ، رانندگان زیر 19 سال را از اجاره وسیله نقلیه محدود نمی کند. محدودیت سنی شدید وجود ندارد ، اما مستاجرین در جایی در محدوده سنین 19 و 25 سال هر روز 125 تا 160 NOK هزینه اضافی را به همراه می آورند.

لهستان / هیچ یک از محدودیت های سنی کرایه اتومبیل در لهستان واقعاً بی احتیاط است و بیشترین سن و حداکثر 6 تا 10 یورو در هر روز برای رانندگان در جایی در محدوده و 21 سال وجود ندارد.

محدودیتهای سنی وسایل نقلیه پرتغال /80 پرتغال هر روز برای اکثر رانندگان زیر 22 سال و در حال حاضر و دوباره ، زیر 24 سال هزینه اضافی 6 - 10 یورو در هر روز به ارمغان می آورد. چند ارائه دهنده ممکن است شدیدترین نقطه شکست سن را داشته باشند. 80 سال سن

صربستان 21 / هیچ یک از نقاط سنی حامل کرایه صربستان ، برای رانندگان در جایی در محدوده سنی 21 و 24 سال ، هر روز حدود 25 یورو به رانندگان نیاز دارد. محدودیت های شدیدترین سن وجود ندارد اما ارائه دهندگان به کسی که زیر 21 سال است اجاره نمی دهند.

اسلواکی 19 / هیچ یک از اجزای لازم برای حمل و نقل اتومبیل در اسلواکی در بین دیگر کشورهای اروپایی طبیعی نیست بزرگترین سن وجود ندارد و رانندگان در جایی در محدوده سنین 19 و 23 سال موظفند روزانه مبلغ اضافی را در حدود 12 یورو به راننده جوان بپردازند.

اسپانیا 21 / هیچ یک از محدودیتهای سنی وسایل نقلیه اجاره اسپانیا به سن راننده پایه 21 سال نیاز ندارد و بسیاری از ارائه دهندگان پایه خود را بالاتر از 23 قرار می دهند. محدودیت های شدیدترین سن وجود ندارد ، با این وجود هر راننده زیر 25 سال راننده جوان بیشتری را به همراه دارد. هر روز 20 یورو

سوئد / هیچ محدودیتی برای اجاره اتومبیل در سوئد از نظر ارائه دهنده تفاوت نخواهد داشت. محدودیت های شدیدترین سن وجود ندارد ، با این وجود چند ارائه دهنده w


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: اجاره ,نقلیه ,ارائه ,رانندگان ,وسایل ,محدودیت ,وسایل نقلیه ,وسیله نقلیه ,ارائه دهندگان ,وجود ندارد ,نقلیه اجاره ,اجاره وسیله نقلیه ,اجاره وسایل
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه لاوی ها | دانلود آهنگ، دانلودرمان، اس ام اس اپل استور بهرمان وبلاگ اطلاع رسانی دبستان مصطفوی سامان پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش جدیدترین اخبار دندانسازی محلات sanat زولیخا من و خدایی در این نزدیکیست